Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horyzont Europa dla Przedsiębiorców

(Data i czas/Date & Time):
14/03/2024  09:30 - 11:15
(Miejsce/Location):
Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Wschodnia serdecznie zaprasza na stacjonarne spotkanie informacyjne: „Horyzont Europa dla Przedsiębiorców”.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się na Politechnice Krakowskiej. Rozpocznie się ono omówieniem oferty grantowej w programie ramowym Horyzont Europa, przeznaczonej dla przedsiębiorców. Przedstawione zostaną główne zasady udziału w konkursach, aktualne i zapowiadane terminy składania wniosków, narzędzia i bazy do wykorzystania przez przedsiębiorców pomagające w dopracowaniu projektów.

Podczas wydarzenia swoje oferty komercyjne dla przedsiębiorców oraz realizowane projekty HE w dziedzinie Nauk o życiu zaprezentują przedstawiciele takich organizacji/ instytucji jak: Klaster Life Science Kraków, Małopolskie Centrum Biotechnologii UJ, Politechnika Krakowska.

Stacjonarna forma szkolenia, a także mała grupa uczestników to szansa na  zadawanie pytań, przedstawienie swoich wątpliwości, itp.

Ilość miejsc ograniczona: 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
Szkolenie jest bezpłatne.

Termin: 14 marca 2024 roku, godz.: 9:30 – 11:15
Miejsce: Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, budynek: Galeria GIL, 2-gie piętro, sala konferencyjna CTT PK

REJESTRACJA

Wydarzenie to organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

HPK PPW zaprasza na wydarzenia w marcu związane z Horyzontem Europa oraz Naukami o Życiu.
Wszystkie szczegóły oraz informacje dostępne będą na naszej stronie.

Wydarzenie wpisuje się również w nową szerszą kampanię informacyjną KPK – Horyzont Europa dla firm (HE4Business). Zapraszamy do monitorowania innych spotkań i konferencji w ramach HE4Business.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.