Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horyzont Europa – cele, struktura, zasady uczestnictwa

(Data i czas/Date & Time):
19/05/2021  13:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line

Webinar odbywa się w ramach cyklu „Horyzont Europa dla Zielonej i Cyfrowej Transformacji Przemysłu Europejskiego

Program Ramowy Horyzont Europa jest największym w historii europejskim programem na rzecz badań i innowacji z budżetem przekraczającym 95mld EURO. Jednym z jego podstawowych celów jest wsparcie zielonej i cyfrowej transformacji przemysłu europejskiego. Dzięki temu Europa może utrzymać światowe przewodnictwo, przy równoczesnym dążeniu do neutralności klimatycznej produkcji oraz zachowaniu priorytetu dla skoncentrowanym na człowieku, etycznym rozwoju technologii.

Cykl Horyzont Europa dla Zielonej i Cyfrowej Transformacji Przemysłu Europejskiego obejmie trzy webinaria:

Na każde wydarzenie obowiązuje oddzielna rejestracja.

Podczas pierwszego spotkania, Horyzont Europa – cele, struktura, zasady uczestnictwa, eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego działającego w ramach NCBR przedstawią informacje dotyczące założeń programu, jego struktury umożliwiającej osiąganie postawionych celów, jak również sposobu aplikacji do programu. Omówią również nowe elementy programu – Europejskie Partnerstwa Technologiczne oraz Misje. Uczestnicy poznają potencjalne korzyści z uczestnictwa w działaniach HE, oraz oczekiwania w stosunku do beneficjentów.

Wydarzenie odbędzie się w formule on-line na platformie MS Teams.

Rejestracja zakończy się 19 maja o godz. 11:30.

Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.