Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horizon Europe – virtual ERA Brokerage Event 2023

(Data i czas/Date & Time):
19/12/2022  09:00 - 18:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
KPK WIDE_PARTIC, APRE
Współorganizator:
Inny

Międzynarodowa sieć Krajowych Punktów Kontaktowych w obszarze Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej (Widening participation and strengthening the European Research Area – WIDERA), NCP_WIDERA.NET, zaprasza na wirtualne spotkanie brokerskie w obszarze ERA 2023 – Zreformowanie i usprawnienie europejskiego systemu badań naukowych i innowacji (ERA – Reforming and enhancing the EU research and innovation system).

Umożliwi ono nawiązanie kontaktów z innymi potencjalnymi uczestnikami i organizacjami zainteresowanymi tematami konkursowymi w obszarze ERA na rok 2023. Dzięki sprofilowanym spotkaniom bilateralnym uczestnicy wydarzenia rozpoczną tworzenie konsorcjów dla przyszłych projektów w obszarze ERA w ramach programu Horyzont Europa.

Wydarzenie brokerskie ERA 2023 poświęcone będzie tematom konkursowym zawartym w niedawno opublikowanym Programie Pracy  WIDERA 2023-2024, w szczególności tematom konkursowym w obszarze ERA – Zreformowanie i usprawnienie europejskiego systemu badań naukowych i innowacji.

Odbędzie się ono 19 grudnia 2022r. i będzie miało charakter wirtualny.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z informacją dostępną na stronie wydarzenia oraz o zarejestrowanie się:

Rejestracja

Spotkanie brokerskie ERA 2023 powiązane jest z dniem informacyjnym programu Horyzont Europa – dot. Programu Prac WIDERA na lata 2023–2024, organizowanym przez Komisję Europejską 12 grudnia 2022r. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z nowymi tematami konkursowymi zawartymi w Programie Pracy WIDERA na lata 2023-2024. Dzień informacyjny podzielony został na dwie sesje:  poranną dot. obszaru Widening  (09:30-14:00) oraz część popołudniową dotyczącą obszaru ERA (14:00-17:00).

Więcej informacji na temat programu i rejestracja na dzień informacyjny dostępne są na dedykowanej stronie internetowej.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w obu wydarzeniach!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.