Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Horizon Europe Batteries Consortium Building Event

(Data i czas/Date & Time):
08/03/2022  09:30 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line

Innovate UK KTN Global Alliance ma przyjemność zaprosić potencjalnych kandydatów z państw członkowskich UE, krajów stowarzyszonych i krajów trzecich do udziału w wydarzeniu online dotyczącym klastra 5 Horyzontu Europa, Kierunku 2: Konkurencyjny i zrównoważony europejski łańcuch wartości baterii, które odbędzie się 8 marca 2022.

Wydarzenie jest organizowane w ścisłej współpracy z Foreign, Commonwealth and Development Office (FCDO), the UK Science and Innovation Network w Polsce, a także  Krajowy Punktu Kontaktowy w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w Polsce oraz Innovate UK.

Udział w spotkaniu pomoże Ci znaleźć partnerów z Wielkiej Brytanii, Polski, Finlandii, Czech, Turcji i Norwegii oraz innych krajów, by nawiązać współpracę międzynarodową i partnerstwa strategiczne. Głównym celem seminarium jest  przekazanie praktycznych porad, które zmobilizują i przygotują Cię do zgłoszenia się do nadchodzących konkursów w programie Horyzont Europa Baterie 2022.

W dniu webinarium będzie możliwość zaprezentowania swojego pomysłu na projekt lub oferty możliwości, a także rozmowy z prezenterami i innymi delegatami w małych grupach i / lub na spotkaniach 1:1. Brytyjskie i europejskie zespoły KPK oraz zespół ds. programów europejskich będą również dostępne na spotkaniach 1:1, aby odpowiedzieć na konkretne lub bardziej poufne pytania. Wykorzystaj w pełni możliwości pitchingu i spotkań 1:1 i zaznacz w formularzu rejestracyjnym, czy chcesz z nich skorzystać.

Webinarium będzie okazją do zapoznania się z nadchodzącymi tematami  dotyczącymi baterii w partnerstwie europejskim Batteries European Partnership Association (BEPA) oraz do nawiązania kontaktów i dołączenia do potencjalnych konsorcjów w ramach klastra 5 Horyzontu Europa kierunek: Konkurencyjny i zrównoważony europejski łańcuch wartości baterii.

Będzie można również zapisać się na spotkania 1:1 z  Krajowym Punktem Kontaktowym (KPK)  w godzinach popołudniowych wydarzenia za pośrednictwem systemu spotkań online wydarzenia.

 

Lista tematów konkursowych oraz agenda i rejestracja wydarzenia dostępne są na stronie

Horizon Europe Batteries Consortium Building Event – KTN (ktn-uk.org)

 

 

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.