Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

High Energy Meets Low Carb – Boosting Innovative Low-Carbon Technologies for Europe’s Energy-Intensive Industries

(Data i czas/Date & Time):
03/06/2022  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

W imieniu Federacji Niemieckiego Przemysłu (Federation of German Industries (BDI)),  działającego we współpracy ze Stałym Przedstawicielstwem Republiki Federalnej Niemiec do UE i Komisją Europejską, zapraszamy do udziału w pierwszym  internetowym wydarzeniu poświęconym Mapie Drogowej Europejskiej Przestrzeni Badawczej (ERA) dla technologii niskoemisyjnych w branżach energochłonnych.

Dzięki wkładowi przemysłu, innych zainteresowanych stron zajmujących się badaniami naukowymi
i innowacjami, państw członkowskich oraz odpowiednich partnerstw europejskich, uczestnicy zapoznają się:

  • Zarówno ze stanem rozwoju technologii niskoemisyjnych w energochłonnych gałęziach przemysłu w UE, wytycznymi dla tego ekosystemu
  • jak i z działaniami mającymi na celu przyspieszenie zielonych i cyfrowych transformacji w ramach strategii przemysłowej UE.

Podczas wydarzenia odbędzie się dyskusja panelowa między państwami członkowskimi, organizacjami ds. badań i technologii i przemysłem na temat krajowych strategii i planów oraz konkretnego wdrożenia mapy drogowej technologii przemysłowej ERA.

Wydarzenie odbędzie się już 3 czerwca w godzinach 10:00-12:00.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą spotkania

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.