Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

HERD Ukraine Conference

(Data i czas/Date & Time):
15/06/2022  09:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line

W środę 15 czerwca 2022 r. w godz. 9:00 – 14:00 odbędzie się konferencja on-line pt. „The Ukraine crisis: responses from the European higher education and research sectors”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Science for Ukraine, All European Academies (ALLEA), Kristiania University College oraz International Science Council (ISC).

Cele konferencji:

  1. Zidentyfikowanie i dzielenie się dobrymi praktykami dotyczącymi wsparcia, jakie może zaoferować sektor nauki i szkolnictwa wyższego, aby odpowiedzieć na potrzeby ukraińskich badaczy i studentów.
  2. Identyfikacja priorytetów pozwalających na kontunuowanie uczestnictwa ukraińskich uczonych i badaczy w wysokiej jakości projektach badawczych i międzynarodowej współpracy naukowej, jak również odbudowanie systemów naukowych i akademickich Ukrainy.
  3. Dalsze systemowe wsparcie szkolnictwa wyższego i nauki Ukrainy, wykraczające poza udzieloną dotychczas pomoc.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, która trwa do 13 czerwca 2022 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób z sektora szkolnictwa wyższego i nauki, organizacji humanitarnych, przedstawicieli instytucji rządowych i darczyńców.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziesz tutaj.

Link do rejestracji: https://confsa.eventsair.com/the-ukraine-crisis-responses-from-the-european-higher-education-and-research-sectors/

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.