Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Gratulujemy sukcesu! – podpisywanie umowy grantowej, zarządzanie rolami w Horyzoncie Europa

(Data i czas/Date & Time):
14/03/2024  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie pt. „Gratulujemy sukcesu! – podpisywanie umowy grantowej, zarządzanie rolami w Horyzoncie Europa”, podczas którego dowiecie się Państwo jak postępować gdy KE pozytywnie oceni wniosek w Horyzoncie Europa i zaprosi koordynatora oraz partnerów konsorcjum do podpisania umowy grantowej.

Na szkoleniu przedstawimy proces podpisywania umowy grantowej. Ponadto wyjaśnimy jakie są role osób w przygotowanym wniosku i jak wygląda zarządzanie tymi rolami w realizowanym projekcie na Portalu Funding & tender opportunities.

Szkolenie odbędzie się on-line, z wykorzystaniem platformy ClickMeeting, 14 marca 2024 r.  (czwartek) w godzinach 10:00-12:00.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

https://webinar200.webinar.pg.edu.pl/gratulujemy-sukcesu-podpisywanie-umowy-grantowej-zarzadzanie-rolami-w-horyzoncie-europa/register

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.