Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Finansowanie przełomowych idei naukowych w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC)

(Data i czas/Date & Time):
17/11/2020  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
RPK Region Wschodni

Program Horyzont 2020 dobiega końca, ale istnieją już zarysy nowego programu. Chociaż nie znamy jeszcze szczegółowych dokumentów programowych dla tej nowej inicjatywy Komisji Europejskiej, to wiemy już, że nie zabraknie w niej możliwości udziału w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych, czyli szansy na zdobycie prestiżowego grantu ERC.

Wstępne terminy naboru do tych konkursów zostały już ogłoszone, dlatego też Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej w Lublinie zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt.: “Finansowanie przełomowych idei naukowych w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC)”.

Szkolenie ma na celu zaprezentowanie nadchodzących konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych oraz formalnych zasad i warunków uczestnictwa w nich.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim naukowców zainteresowanych złożeniem wniosku w konkursach o granty ERC, a także przedstawicieli jednostek naukowych i instytutów badawczych zainteresowanych realizacją grantu w ich instytucjach oraz wszystkie inne osoby zainteresowane tematyką spotkania.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu platformy ZOOM, do której obsługi uczestnicy muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym.

Zalecamy również pobranie i instalację aplikacji Zoom Client for Meetings, którą znajdziecie Państwo pod adresem: https://zoom.us/download.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: http://www.rpklublin.pl/1460,17-listopada-2020-r. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada br.

Informuję również, iż nie wysyłamy potwierdzeń zapisu na szkolenie. Mail potwierdzający udział w spotkaniu oraz dane do logowania otrzymacie Państwo na dzień przed szkoleniem.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl,
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: mmarszalowicz@ipan.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy
Zespół RPK Lublin

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.