Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

eValuatE – Dlaczego warto zostać ekspertem w programie Horyzont Europa?

(Data i czas/Date & Time):
07/04/2022
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
Online
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie: pt.: eValuatE – Dlaczego warto zostać ekspertem w programie Horyzont Europa?, organizowane przez brukselskie biura Cypru, Grecji, Polski, Słowenii, Węgier i Litwy, wspierające współpracę B+R+I.  Ze strony Polski organizatorem jest Biuro NCBR w Brukseli.

 Data: czwartek, 7 kwietnia 2022 r

Lokalizacja: wydarzenie online

Godzina: 09:30 CET

Spotkanie jest dedykowane dla  zainteresowanych osób, które chcą się dowiedzieć  jak i dlaczego warto zostać ekspertem oceniającym wnioski w programie Horyzont Europa

Pierwsze część spotkania obejmuje prezentację przedstawiciela Komisji Europejskiej  jak zostać osobą oceniającą wnioski w programie Horyzont Europa. Następnie odbędzie się dyskusja panelowa, dlaczego warto zostać ewaluatorem, z udziałem przedstawicieli z Cypru, Polski, Słowenii, Węgier i Litwy. Uczestnicy  otrzymają  odpowiedzi na pytania, jak oceniasz wniosek projektowy?  na co patrzysz w projekcie jako ewaluator? jakie są zalety (i wady) bycia ewaluatorem? i wiele innych.

Agenda, oraz szczegóły wydarzenia dostępne na stronie oraz w załączeniu: website.

 Rejestracja dostępna pod linkiem: here.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.