Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

European Sustainable Energy Week – INFO SESSION

(Data i czas/Date & Time):
15/02/2022  14:00 - 15:30
(Miejsce/Location):
On-line

16. edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (European Sustainable Energy Week (EUSEW)) odbędzie się w dniach 26-30 września 2022

EUSEW jest otwarty dla organizacji międzynarodowych, stowarzyszeń uniwersyteckich, władz krajowych i lokalnych, stowarzyszeń zawodowych, organizacji pozarządowych działających w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, stowarzyszeń konsumenckich, organizacji badawczych, projektów finansowanych przez UE, instytucji UE i wielu innych.

Aktywny udział w wydarzeniu jest możliwy w formie organizacji sesji politycznej, udziału w konkursie EUSEW Awards lub posiadanie stoiska. Jeśli chcą Państwo rozpocząć  przygotowywanie swojego wkładu w tegoroczne największe wydarzenie poświęcone odnawialnemu i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie, Europejska Agencja Wykonawcza ds. Klimatu, Infrastruktury i Środowiska (CINEA) oraz Dyrekcja Generalna ds. Energii zapraszają na sesję informacyjną online w środę 15 lutego od godz. 14:00 do 15:30. Będą Państwo mogli dowiedzieć się, jak Państwo i Państwa organizacja możecie się zaangażować.

Sesja informacyjna obejmuje przegląd wszystkich głównych zaproszeń i terminów EUSEW, a także procedury składania wniosków na sesje Konferencji Politycznej i nagrody EUSEW.

Agenda | European Sustainable Energy Week – INFO SESSION

  • Wprowadzenie do 16. Edycji EUSEW
  • Złożenie wniosku o zorganizowanie sesji na Konferencji Politycznej
  • Ubieganie się o nagrody EUSEW
  • Inne elementy (wioska sieciowa, Dni Zrównoważonej Energii, partnerzy, promocja)
  • Nadchodzące telkonferencje i terminy

Wymagana jest rejestracja

REGISTER HERE

Nagranie sesji i prezentacje  będą dostępne na stronie EUSEW w najbliższych tygodniach.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.