Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

European Hydrogen Week 2023 – zapraszamy na nasze stoisko!

(Data i czas/Date & Time):
20/11/2023 09:00 - 24/11/2023 17:00
(Miejsce/Location):
Brussels Expo
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

 

W dniach 20-24 listopada 2023 będzie trwał w Brukseli Europejski Tydzień Wodorowy (European Hydrogen Week – #EUH2week). Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska KPK/NCBR i odkrywania możliwości współpracy w obszarach rozwoju badań i innowacji, komercjalizacji i wdrażania rozwiązań wodorowych dla przemysłu.

 

EU Hydrogen Week  (20-24 listopada 2023, Bruksela) to coroczne spotkanie przedstawicieli gospodarki wodorowej organizowane wspólnie przez Komisję Europejską, Clean Hydrogen Partnership oraz stowarzyszenia Hydrogen Europe i Hydrogen Europe Research.

Tegoroczna edycja, oprócz strefy wystawowej, oferuje bogate programy paneli i dyskusji na dwóch równoległych sesjach (polityczno-gospodarczej oraz technologicznej), strefę dla startupów i możliwości osobistego networkingu.

W tym roku Krajowy Punkt Kontaktowy, dostrzegając istotny polski potencjał w tym sektorze, organizuje własne stoisko w ramach #EUH2week i włącza się w program tego kluczowego dla rozwijającej się gospodarki wodorowej wydarzenia. Tworzymy przestrzeń integrującą polskie podmioty aktywne w działaniach B+I na arenie unijnej, pokazujemy partnerom zagranicznym nasze możliwości i zapraszamy ich do współpracy.

Stoisko KPK zaplanowane jest w naturalnej dla nas formule „punktu kontaktowego” dla uczestników wydarzenia, gdzie będzie można posłuchać prezentacji o krajowych projektach wodorowego B&I – Program prezentacji:

 

W charakterze naszych współwystawców  na EU Hydrogen Week będą również obecni :

  • Instytut Energetyki – CTH2 Centrum Technologii Wodorowych,
  • Politechnika Gdańska – Centrum Technologii Wodorowych,
  • Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa – Branżowy Punkt Kontaktowy (ICP) Czysta i inteligentna mobilność
  • Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Nie czekaj, dołącz już dziś – rejestracja jest bezpłatna.

Zarejestruj się

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w #EUH2week zapraszamy do kontaktu: karolina.janiak@ncbr.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.