Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

European Hydrogen Week

(Data i czas/Date & Time):
24/10/2022 - 28/10/2022
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
on-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska, Clean Hydrogen Partnership

European Hydrogen Week to największe coroczne wydarzenie poświęcone wodorowi organizowane przez Partnerstwo na rzecz Czystego Wodoru, Komisję Europejską, Hydrogen Europe i Hydrogen Europe Research.

Najważniejsze wydarzenia tygodnia to:

• Konferencja polityczna skoncentrowana na działalności badawczej i innowacyjnej w UE w zakresie wodoru wraz ze specjalnym wydarzeniem dotyczącym dolin wodorowych w ramach strategii REPowerEU.

• Wystawa połączona z 2 konferencjami podczas których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o pojawiających się rozwiązaniach, trendach i podejściach opartych na wodorze w globalnym sektorze energetycznym.

• Przyznanie nagród –  Clean Hydrogen Awards – najlepszym unijnym projektom wodorowym w następujących kategoriach: Najlepszy zasięg, Najlepsza historia sukcesu i Najlepsza innowacja.

• Imprezy związane z wodorem w państwach członkowskich UE są  mile widziane jako część tegorocznego tygodnia

Impreza będzie miała charakter hybrydowy, część wydarzeń będzie odbywać się stacjonarnie w Brukseli, część w formule on-line.

Szczegółowe informacje: https://www.clean-hydrogen.europa.eu/media/news/get-ready-european-hydrogen-week-2022-2022-06-02_en

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.