Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

European Defence Fund (EDF) Info Day 2024 Warszawa

(Data i czas/Date & Time):
23/04/2024
(Miejsce/Location):
On-line

Mając na uwadze uruchomioną w marcu br. przez Komisję Europejską kolejną edycję Europejskiego Funduszu Obronnego 2024, zapraszamy do udziału w wydarzeniu: Dzień Informacyjny EDF – EDF Info Day 2024.

 

EDF Info Day odbędzie się 23 kwietnia br. w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Program oraz rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod adresem: EDF Info Day – Info (b2match.io).

Spotkanie będzie stanowiło okazję do zapoznania się z możliwościami oraz zasadami aplikowania przez polskie podmioty naukowo-przemysłowe o środki finansowe UE na realizację projektów badawczych i rozwojowych w EDF. Ponadto przewidziane zostały sesje networkingowe w formule matchmaking.

 

Na stronach internetowych Ministerstwa Obrony Narodowej, znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące edycji EDF 2024, wraz z dokumentami, które należy złożyć do resortu obrony narodowej w przypadku chęci uzyskania poparcia dla udziału w propozycji projektu EDF lub współfinansowania projektu rozwojowego ze środków MON.

 

Zachęcamy także do odwiedzenia Portalu Przedsiębiorcy Sektora Obronnego, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące EDF, ale także innych inicjatyw i programów UE dedykowanych dla sektora obronnego: Aktualności – Portal Przedsiębiorcy Sektora Obronnego (polishdefenceindustry.gov.pl)

 

Informujemy, że Komisja Europejska organizuje w dniach 28-29 maja br. w Brukseli (oraz online) europejskie EDF Info Days. Rejestracja na wydarzenie nie została jeszcze uruchomiona, natomiast zachęcamy do obserwowania informacji na stronach KE oraz DG DEFIS.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.