Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EuroNanoForum 2021 – konferencja w ramach prezydencji Portugali w Radzie UE

(Data i czas/Date & Time):
05/05/2021 - 06/05/2021
(Miejsce/Location):
On-line

EuroNanoForum 2021  koncentruje się na roli przemysłu wykorzystującego nanotechnologię i zaawansowane materiały w dążeniu do zielonej i odpornej Europy.

Konferencja jest organizowana w ramach portugalskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Wydarzenie zgromadzi decydentów i ekspertów z różnych sektorów w celu określenia opcji i priorytetów politycznych, dyskusji na temat wyzwań technicznych, przemysłowych i społecznych, a także określenia roli nanotechnologii i zaawansowanych materiałów. Konferencję otworzy m.in. Marija Gabriel, komisarz do spraw innowacji i młodzieży Komisji Europejskiej.

Polskimi akcentami na tym wydarzeniu będą wystąpienia

  • Martyny Sztaby, prezes Syntoil S.A., startupu wdrażającego technologię recyclingu opon, w sesji Climate, Environment and Natural Resources (05.05, 14:15-15:15)
  • profesor Joanny Kargul, CENT UW, jednej z liderek inicjatywy europejskiej pozyskiwania i wykorzystywania energii słonecznej SUNERGY,  w sesji  Clean, affordable and secure energy (06.06, 16:00-17:00)
  • profesora Andrzeja Stankiewicza, TU Delft, specjalizującego się w intensyfikacji procesów chemicznych,  w sesji  Catalysis and Nanotechnology (05.05, 16:45-17:45)

Aktualne informacje i bezpłatna rejestracja na stronie: https://euronanoforum2021.eu/ .

W ramach wirtualnej wystawy towarzyszącej konferencji (Exhibition Hall) w dwóch sesjach (5-6.05, 10:00-12:00) swoją ofertę zaprezentuje projekt H2020 FIT-4-NMP, mający na celu zwiększenie udziału utalentowanych nowych uczestników z regionów niedostatecznie reprezentowanych w obszarze Technologii Przemysłowych Programu Ramowego Horyzont Europa. Więcej o sesjach na stronie wydarzenia .

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.