Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Euratom: Webinar dedykowany Stypendiom podoktorskim MSCA

(Data i czas/Date & Time):
10/06/2022  10:00 - 12:15
(Miejsce/Location):
On-line

Naukowców działających w obszarze Euratom zapraszamy na webinarium dedykowane grantom Marii Skłodowskiej Curie na stypendia podoktorskie.  Webinarium odbędzie się 10 czerwca, od godziny 10:00 do 12:15 (czas letni EEST-Eastern European), na platformie MS Teams.

Ofertę  stypendiów podoktoranckich MSCA przedstawi Anouk Lafortune, urzędniczka ds. polityki – jednostka MSCA, Dyrekcja Generalna ds. Edukacji, Młodzieży, Sportu i Kultury (DG EAC), KE

Na webinar można się zarejestrować do 9 czerwca,  https://lnkd.in/eXNvhY6P

Celem stypendiów podoktoranckich jest wspieranie karier naukowców i promowanie doskonałości w badaniach. Akcja stypendialna w tym przypadku jest skierowana do naukowców posiadających stopień doktora, którzy chcą prowadzić działalność badawczą za granicą, zdobywać nowe umiejętności i rozwijać swoją karierę.

Zainteresowani naukowcy składają wniosek wraz z organizacją przyjmującą, którą może być uniwersytet, instytucja badawcza, przedsiębiorstwo, MŚP lub inna organizacja z siedzibą w państwie członkowskim UE lub kraju stowarzyszonym z programem Horyzont Europa. Co ważne, w przypadku stypendiów podoktoranckich w obszarach badawczych objętych programem badawczo-szkoleniowym Euratomu naukowcy muszą być obywatelami lub długoterminowymi mieszkańcami państwa członkowskiego UE lub kraju stowarzyszonego z Euratomem. Organizacja będąca beneficjentem rekrutująca naukowca musi również mieć siedzibę w państwie członkowskim UE lub kraju stowarzyszonym Euratomu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.