Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EU Industry Days 2022

(Data i czas/Date & Time):
08/02/2022 09:00 - 11/02/2022 17:00
(Miejsce/Location):
On-line

Unijne Dni Przemysłu to flagowa impreza doroczna w Europie, aktywizująca liderów przemysłu do dyskusji na temat polityki przemysłowej, a jednocześnie poszerzająca bazę wiedzy europejskiego przemysłu.

Tegoroczna edycja odbędzie się w formacie hybrydowym w Brukseli w dniach 8-11 lutego 2022 r. i będzie stymulować dyskusje między ekosystemami przemysłowymi na temat ich zielonej i cyfrowej transformacji, wspierając wzmacnianie odporności unijnych przedsiębiorstw (w tym MŚP).

Będzie również prowadzić dyskusje na temat tego, w jaki sposób młode pokolenie może kształtować przyszłość przemysłu UE, zgodnie z propozycją Komisji, aby rok 2022 był Europejskim Rokiem Młodzieży. Niektóre z tych dyskusji odbędą się w kontekście Specjalnego Programu dla Młodzieży, który skupi się na niektórych z najpilniejszych problemów, współczesnych młodych Europejczyków: równości społecznej, bezrobociu młodzieży i niepewnej pracy oraz pilnym wezwaniu do zrównoważonych i społecznie odpowiedzialnych modeli biznesowych.

Wszystkie informacje na stronie wydarzenia.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.