Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EU Bioeconomy Conference 2022

(Data i czas/Date & Time):
06/10/2022 09:00 - 07/10/2022 17:00
(Miejsce/Location):
On-line

Komisja Europejska zaprasza na konferencję
“Biogospodarka – wdrażanie Europejskiego Zielonego Ładu w okresie wyzwań”
(6-7 października 2022)

Podczas konferencji organizatorzy zaprezentują wnioski z raportu z postępów strategii UE na rzecz biogospodarki, przyjętego w czerwcu 2022 r.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z dotychczasowymi sukcesami w obszarze badań i innowacji UE w sektorze biogospodarki i okazją do dyskusji o roli biogospodarki w równoważeniu zapotrzebowania na biomasę jako surowca energetycznego i przemysłowego z celami klimatycznymi i celami różnorodności biologicznej.

#Biogospodarka, jako jeden z największych sektorów w UE, jest obecna w naszym codziennym życiu – od żywności, którą jemy, po meble w naszym domu i ubrania, które nosimy. Obejmuje ona wszystkie sektory, usługi i inwestycje, które produkują, wykorzystują, przetwarzają, dystrybuują lub zużywają zasoby biologiczne, w tym usługi ekosystemowe. Tym samym biogospodarka w naturalny sposób przyczynia się do zmian w ramach Europejskiego Zielonego Ładu.

Zapraszamy do wspólnego poznania sukcesów w dziedzinie biogospodarki i dołączenia do dyskusji na temat dalszych działań UE w zakresie biogospodarki!
W konferencji można będzie uczestniczyć osobiście lub on-line. (program)
Wymagana jest rejestracja TUTAJ.
Jeżeli planujecie Państwo udział w tym wydarzeniu, zapraszamy do kontaktu ⇒ Karolina.Janiak@ncbr.gov.pl

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.