Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ERC Grant Management

(Data i czas/Date & Time):
18/03/2024 - 19/03/2024
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR, ERC

18-19 marca 2024 ERC Grant Management (Warszawa)

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE wspólnie z European Research Council Executive Agency (ERCEA) organizuje stacjonarne szkolenie „ERC Grant Management”. Szkolenie jest dedykowane zarówno laureatom grantów ERC, jak i pracownikom instytucji odpowiedzialnym za administracyjną i finansową obsługę tych grantów.

Szkolenie obejmuje dwa moduły do wyboru:

Moduł Principal Investigators (18 marca 2024 – 1 dzień):  adresowany wyłącznie do laureatów grantów ERC.

Moduł Host Institutions (18-19 marca 2024  – 2 dni):  skierowany do osób, które odpowiadają za administracyjno-finansową obsługę grantów ERC w instytucjach.

Szkolenie to wyjątkowa okazja do zdobycia cennych informacji bezpośrednio od ekspertów ERCEA oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, co znacząco przyczyni się do podniesienia kompetencji w zakresie zarządzania grantami ERC.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a sesje prowadzone będą w języku angielskim przez przedstawicieli ERCEA. Szkolenie jest wydarzeniem zamkniętym. Rejestracja możliwa jest wyłącznie po otrzymaniu zaproszenia.

Agenda Principal Investigators

Agenda Host Institutions

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.