Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ERA 2024 Knowledge Day and Brokerage Event

(Data i czas/Date & Time):
09/11/2023  09:30 - 17:00
(Miejsce/Location):
DoubleTree by Hilton Brussels City
(Organizator/Organizer):
KPK/NCBR
Współorganizator:
Inny

Zbliża się termin otwarcia kolejnego konkursu w ramach programu ramowego Unii Europejskiej Horyzont Europa w obszarze ERA – “Zreformowanie i usprawnienie europejskiego systemu badań naukowych i innowacji”. W Programie Pracy WIDERA na lata 2023–2024  dostępne są opisy wszystkich tematów objętych konkursem w roku 2024. Oficjalna data otwarcie zaproszenia do składania wniosków wyznaczona została na 6 grudnia 2023r.

W związku z powyższym, zespół projektu NCP_WIDERA.NET (sieć europejskich Krajowych Punktów Kontaktowych Horyzontu Europa w obszarze WIDERA) we współpracy z Komisją Europejską organizuje 9 listopada 2023 r. w Brukseli spotkanie brokerskie dla obszaru ERA – ERA 2024 Knowledge Day and Brokerage Event.

Wydarzenie będzie wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów dla podmiotów zainteresowanych tematyką konkursową z obszaru Zreformowanie i usprawnienie europejskiego systemu badań naukowych i innowacji oraz zapoczątkowania nowej współpracy w ramach przygotowywanych wniosków projektowych.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • uzyskanie najnowszych informacji od Komisji Europejskiej dot. zakresu tematycznego konkursu,
  • poznanie jednostek zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa,
  • ułatwienie tworzenia konsorcjów projektowych w celu złożenia wniosków do ogłoszonych tematów konkursowych,
  • rozwijanie nowych pomysłów projektowych na poziomie międzynarodowym,
  • zdobywanie nowych kontaktów i inicjowanie międzynarodowej współpracy,
  • promowanie swoich wyników badań, technologii i know-how.

Rejestracja na spotkanie jest obowiązkowa. Wszelkie szczegóły na temat tego wydarzenia dostępne są na dedykowanej stronie internetowej.

Zarejestruj się

Informujemy, że w trakcie procesu rejestracji w pierwszej kolejności przyjmowane będą zapisy uczestników rejestrujących się na obie części wydarzenia, tj. spotkanie informacyjne oraz sesję bilateralnych spotkań brokerskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i życzymy owocnych spotkań bilateralnych.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.