Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

ERA 2024-02 Knowledge Day and Brokerage Event

(Data i czas/Date & Time):
17/06/2024  10:00 - 18:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
KPK WIDE_PARTIC

17 czerwca 2024 r. odbędzie się spotkanie brokerskie poświęcone najnowszemu konkursowi 2024 w obszarze ERA –Zreformowanie i usprawnienie europejskiego systemu badań naukowych i innowacji (Reforming and enhancing the EU research and innovation system).

 

Strona wydarzenia pozostanie dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób do 17 czerwca 2024 r. Nadal możliwe jest rejestrowanie się na wspomnianej platformie oraz indywidualne umawianie spotkań bilateralnych z innymi uczestnikami zarejestrowanymi w bazie.

Zachęcamy wszystkich  poszukujących współpracy w ramach bieżących tematów konkursowych w obszarze ERA do skorzystania z tej możliwości nawiązania współpracy w ramach tworzonych konsorcjów do przyszłych projektów w obszarze ERA.

Dla zarejestrowanych do 17 czerwca br. uczestników możliwe będzie umawianie i realizacja spotkań bilateralnych z innymi uczestnikami wydarzenia do 20 lipca 2024 r.

Rejestracja i szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia dostępne są na stronie.

Dokładny opis tematów konkursowych 2024-02: WIDERA Work Programme 2023-2025.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.