Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Raw Materials Europejskie Innowacyjne Partnerstwo na rzecz surowców szansą dla wszystkich!

(Data i czas/Date & Time):
05/11/2021  09:30 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
Click Meeting

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP) oraz EIT Raw Materials mają przyjemność zaprosić na spotkanie online, które odbędzie się w piątek 5 listopada 2021 r. w godz. 9.30 – 11.30.

 

EIT Raw Materials jest wspólnotą wiedzy i innowacji w sektorze surowców metalicznych i mineralnych zrzeszającą ponad 300 podmiotów: wiodące przedsiębiorstwa, uniwersytety i instytuty badawczo-rozwojowe z ponad 20 krajów europejskich, aktywne w tym sektorze.

Misją EIT Raw Materials jest zapewnienie trwałej konkurencyjności europejskiego sektora surowców metalicznych i mineralnych w całym łańcuchu wartości poprzez wspieranie innowacji, przedsiębiorczości oraz wysokiej jakości edukacji.

EIT Raw Materials jest współfinansowane przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii utworzony przez Komisję Europejską.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości współpracy polskich przedstawicieli świata biznesu, nauki i edukacji z EIT Raw Materials oraz pozyskiwania wsparcia i funduszy w ramach programów  EIT Raw Materials.

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Agenda: EIT_RawMaterials__Agenda_2021_11_05

Rejestracja jest dostępna na stronie: Rejestracja

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: marta.krutel@ncbr.gov.pl

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli świata edukacji, nauki i biznesu do udziału w wydarzeniu!

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.