Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Manufacturing – wsparcie na drodze do transformacji cyfrowej

(Data i czas/Date & Time):
16/06/2021  10:00 - 12:10
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP)  we współpracy z EIT Manufacturing mają przyjemność zaprosić  na  spotkanie online, które odbędzie się w środę, 16 czerwca 2021 r.

EIT Manufacturing to jedna z największych międzynarodowych organizacji, która zajmuje się edukacją, akceleracją i wdrażaniem innowacji przemysłowych w Europie. EIT Manufacturing działa w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii  wspieranego przez Unię Europejską. Głównym celem jest integracja uczestników europejskiego przemysłu  i wspieranie ich w rozwijaniu innowacyjnych produktów, procesów i usług, które – przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju – zwiększają globalną konkurencyjność europejskiej gospodarki.

Wydarzenie będzie okazją do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi możliwościami uzyskania wsparcia w zakresie wdrażania innowacji.

Agenda

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Agenda:

Agenda_ EIT Manufacturing_16.06.21

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.