Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Food zaprasza na Test Farms Demo Day 2022

(Data i czas/Date & Time):
09/12/2022  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Zapraszamy do udziału w Test Farms Demo Day 2022 – wydarzeniu online organizowanym przez EIT Food w piątek 9 grudnia 2022 r. o godzinie 10:00.

Wydarzenie kierowane do rolników, firm rolniczych i inwestorów zainteresowanych innowacyjnymi technologiami kształtującymi rolnictwo. Startupy z Polski, Ukrainy, Węgier i Czech przedstawią swoje innowacyjne rozwiązania agrotechniczne oraz wyjaśnią, w jaki sposób pomogą one rozwiązać obecne problemy w branży.

 

Weź udział i odkryj innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa! Zapraszamy do rejestracji tutaj

EIT Food to jedna z ośmiu wspólnot wiedzy i innowacji KIC działających w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii EIT. Dzięki zespołom w całej Europie EIT Food wypełnia lukę między krajami i regionami o niskim potencjale innowacyjnym a tymi, które przodują. Współpraca ma kluczowe znaczenie dla pracy organizacji, która obejmuje cały łańcuch wartości dla żywności i jest niezbędna do sprostania wyzwaniom, przed którymi stoimy. EIT Food, razem ze swoją społecznością budujemy innowacyjny i odporny system żywnościowy, który stworzy zdrowsze społeczeństwo i planetę.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.