Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Digital jako przykład na szybki rozwój i budowę silnej cyfrowej Europy – webinarium

(Data i czas/Date & Time):
15/12/2021  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
CM
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland  wspólnie  EIT Digital, mają przyjemność zaprosić na spotkanie online, które odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2021 r. w godz.10:00 – 12.00.

 Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) stanowi obecnie podstawę dla rozwoju innowacji w Europie, w tym dla  przyszłości  technologii cyfrowych, napędzanych talentami i przedsiębiorczością. Wspiera również ogólnoeuropejskie ekosystemy innowacji nie tylko wśród europejskich małych i średnich przedsiębiorstw  i start-upów, ale również angażuje duże firmy integrując te podmioty  z uniwersytetami,  instytutami badawczymi i jednostkami  naukowymi,  w których  studenci, naukowcy, inżynierowie, twórcy biznesu i inwestorzy zajmują się technologiami oraz rozwojem talentów i kapitału przedsiębiorczości cyfrowej w ramach Wspólnoty Wiedzy i Innowacji EIT Digital.

EIT Digital buduje również nową generację rozwiązań cyfrowych, cyfrowych usług i  produktów oraz tworzy cyfrowe talenty w zakresie przedsiębiorczości.  Pomaga również  biznesowi i przedsiębiorcom poprzez oferowanie im  wsparcia  w zakresie technologii cyfrowych, rozwoju potencjału i współpracy.

Celem  webinarium  jest pokazanie szans i możliwości, które oferuje EIT Digital dla szybko rozwijających się polskich firm technologicznych, możliwości nawiązania współpracy z przedstawicielami  ze świata nauki w obszarze transferu technologii, programów akceleracyjnych i programów grantowych oferowanych przez EIT Digital oraz przez program Horyzont Europa ( Klaster 4 – Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna, Europejska Rada ds. Innowacji).

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Rejestracja:  tutaj

Agenda: EIT Digital_Agenda_2021_12_15

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.