Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIT Culture & Creativity zaprasza na InfoDay


 

EIT Culture & Creativity ogłasza pierwsze otwarte nabory wniosków. Zapraszamy do udziału w InfoDay, ktory odbędzie się 25 kwietnia 2023 w trybie online. Wydarzenie online pomoże potencjalnym wnioskodawcom lepiej zrozumieć misję i motywy nowej wspólnoty EIT Culture & Creativity, a także kluczowe aspekty formalne ogłoszonych konkursów.

 

Agenda spotkania:

10.00 – 10.30Wprowadzenie – EIT Culture & Creativity
10.30 – 11.30Ogólne warunki naboru i procesu aplikacyjnego
11.30 -11.45Przerwa
11.45 – 12.30Zasady naborów do otwartych konkursów
12.30 -13.00Sesja pytań i odpowiedzi

Zapraszamy do rejestracji
Liczba miejsc jest ograniczona.

EIT Culture & Creativity to nowa wspólnota KIC Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT). Celem EIT Culture & Creativity jest wzmacnianie i przekształcanie europejskich sektorów i branż kultury i kreatywnych (CCSI) poprzez łączenie twórców i organizacji z największą europejską siecią innowacji.

Przez nadchodzące 7 lat EIT EIC Culture & Creativity będzie:

  • wzmacniać i łączyć twórców i innowatorów w całej Europie oraz przyczyniać się do bardziej odpornego, bardziej zrównoważonego i transformacyjnego sektora branż kreatywnych,
  • wspierać ukrytą wartość wielu małych firm i organizacji z branży kulturalnej i kreatywnej poprzez transfer technologii, lepszą współpracę międzysektorową i skuteczną integrację,
  • wzmacniać innowacje napędzane przez sztukę,
  • wspierać europejskie wartości i tożsamości,
  • wykorzystać wyjątkową pozycję sektorów i branż związanych z kulturą i kreatywnością, aby ułatwić Europie zieloną, cyfrową i społeczną transformację.

 

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.