Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIC Pathfinder – wsparcie dla badań na rzecz przełomowych technologii w programie Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
17/06/2021  12:00 - 14:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, IZTECH
Współorganizator:
KPK, NCBR

Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym przy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju organizują webinarium dla sympatyków nowoczesnych technologii nt. „EIC Pathfinder – wsparcie dla badań na rzecz przełomowych technologii w programie Horyzont Europa”. Webinarium odbędzie się 17 czerwca 2021 r. w godz. 12:00-14:00.

European Innovation Council (EIC) Pathfinder to drugi z serii webinariów szkoleniowych, dotyczących możliwości zdobycia finansowania innowacyjnych przedsięwzięć w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa. Webinaria organizowane są przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym przy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Program:

12:00-12:15 – Otwarcie i wprowadzenie do Programu Horyzont Europa
Dr inż. Zygmunt Krasiński – Prezes Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii

12:15-13:30 – EIC Pathfinder – zasady konkursu. Jak aplikować o grant?
Aleksandra Ihnatowicz – Ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

13:30-14:00 – Sesja Q&A

Program EIC obejmuje cały łańcuch innowacji od pomysłu po rynek. Pathfinder to program właśnie dla tych, którzy wyznaczają pionierskie ścieżki. Instytucje badawcze, uczelnie i firmy stojące przed odkryciami naukowymi, które będą podstawą przyszłej innowacji mogą pozyskać europejski grant.

  • Czy masz wizję zupełnie nowej technologii, która mogłaby zmienić nasze życie?
  • Czy Ty i Twój interdyscyplinarny zespół będziecie w stanie zweryfikować naukowe podstawy takiego pomysłu?
  • Czy Twoja innowacja nie opuściła jeszcze laboratorium?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi twierdząco, to program EIC Pathfinder jest stworzony dla Ciebie! Puść wodze fantazji! Pathfinder nie zna granic i jest w nim miejsce na prawdziwe przełomy!

Zainteresowane uczestnictwem osoby uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonego Formularza zgłoszeniowego (link) i przesłanie pod adresem: webinarium17-06-21@iztech.pl  w terminie do 14 czerwca 2021 r.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.