Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIC Pathfinder w pigułce – zasady i zmiany w 2024 r.

(Data i czas/Date & Time):
31/01/2024  09:00 - 10:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Zachodnia

Serdecznie zapraszamy na webinar naukowców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli innych podmiotów zainteresowanych pozyskaniem finansowania na realizację wizjonerskich pomysłów, rozwój przełomowych technologii i prowadzenie ambitnych interdyscyplinarnych badań.

Wydarzenie będzie miało charakter online i odbędzie się 31 stycznia br. w godz. 09:00-10:00.

EIC Pathfinder finansuje badania nowych, przełomowych wizji technologii, jednakże takich, które będą stanowić przełom w danej dziedzinie/branży i jednocześnie z potencjałem do sprostania globalnym wyzwaniom, przed którymi dzisiaj stoimy jako Europa i świat.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się:

  • jakie są zasady wsparcia w działaniu EIC Pathfinder, na jakie finansowanie można liczyć, do kogo skierowane jest to działanie;
  • gdzie złożyć wniosek i jak wygląda jego ocena;
  • jakie nowości i zmiany w zakresie finansowania EIC Pathfinder pojawiły się w związku z Programem Pracy EIC na 2024 r.

Webinar poprowadzi p. Agnieszka Bujny – konsultantka Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, działającego w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.
Formularz do zapisu na wydarzenie: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/eic-pathfinder-w-pigulce-zasady-i-zmiany-w-2024-r

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p.  Agnieszka Bujny, e-mail: Agnieszka.Bujny@zut.edu.pl , tel. 91 449 41 53.

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.