Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIC Accelerator – wstępny wniosek o dofinansowanie

(Data i czas/Date & Time):
22/09/2022  10:00 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line

HPK Polska Zachodnia serdecznie zaprasza przedsiębiorców oraz osoby fizyczne zamierzające założyć firmę, które planują pozyskać finansowanie z EIC Accelerator w programie ramowym UE Horyzont Europa, na webinarium o tym jak przygotować wstępny wniosek (short application) na pierwszym etapie ubiegania się o wsparcie.

Wydarzenie będzie miało charakter online i odbędzie się 22 września br. w godz. 10:00-11:30.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

  • jakie są zasady wsparcia w działaniu EIC Accelerator,
  • jak napisać wstępny wniosek,
  • jak przygotować prezentację i 3-minutowe wideo do wniosku,
  • jak poruszać się po elektronicznej platformie do składania wniosków.

Udział w webinarium jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja – link do rejestracji.

EIC Accelerator skierowany jest głównie do przedsiębiorstw z sektora MŚP, w tym dla start-upów, które posiadają przełomowe, wysoce innowacyjne rozwiązania (technologię, produkt, usługę) i zamierzają je wdrożyć na rynek europejski i globalny. Osoby fizyczne mogą też aplikować, ale w przypadku otrzymania wsparcia, przed podpisaniem umowy grantowej, wymagane jest założenie firmy.

Można uzyskać nawet 17,5 mln euro w formie finansowania mieszanego: grantu (maksymalnie 2,5 mln euro, 70% kosztów kwalifikowanych) oraz komponentu inwestycyjnego (equity, w wysokości od 0,5 do 15 mln euro).

Szkolenie poprowadzi p. Agnieszka Bujny – konsultantka Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, działającego w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p.  Agnieszka Bujny, e-mail: Agnieszka.Bujny@zut.edu.pl , tel. 91 449 41 53.

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.