Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

EIC Accelerator w Horyzoncie Europa – finansowanie przełomowych innowacji dla firm

(Data i czas/Date & Time):
21/04/2022  10:00 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, a także osoby ze świata biznesu, które poszukują odpowiedniego źródła finansowania swoich pomysłów projektowych i zamierzają założyć firmę, na szkolenie nt. EIC Acceleratora w Horyzoncie Europa – działania finansującego przełomowe innowacje dla firm. Wydarzenie odbędzie się online już 21 kwietnia br. w godz. 10:00-11:30.

EIC Accelerator – zasady wsparcia

EIC Accelerator skierowany jest głównie do firm z sektora MŚP, w tym dla start-upów, które posiadają przełomowe, wysoce innowacyjne rozwiązania (technologię, produkt, usługę) i zamierzają je wdrożyć na rynek europejski i globalny, w związku czym potrzebują znacznego finansowania w dłuższym czasie. Osoby fizyczne mogą również aplikować w konkursie, ale w przypadku otrzymania finansowania, przed podpisaniem umowy grantowej, wymagane jest założenie firmy.

Proponowane jest głównie finansowanie mieszane składające się z grantu o wysokości maksymalnie 2,5 mln euro, do 70% kosztów kwalifikowanych oraz komponentu inwestycyjnego – w formie equity lub quasi-equity od 0,5 do 15 mln euro.

Zakres szkolenia

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m. in.:

  • jakie są główne założenia i zasady wsparcia,
  • jaki jest zakres i elementy wniosku aplikacyjnego,
  • jaka jest ścieżka aplikowania i zasady oceny projektów,
  • jak wygląda elektroniczna platforma do składania wniosku.

Szkolenie poprowadzi p. Agnieszka Bujny – konsultantka Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia, działającego w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, specjalizująca się w finansowaniu dla przedsiębiorstw w Horyzoncie Europa.

 

Formularz do zapisu na wydarzenie:

Rejestracja

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.