Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień informacyjny programu LIFE 2022


Już 14 czerwca 2022 (wtorek) zapraszamy na spotkanie z ekspertami Działu Krajowego Punktu Kontaktowego Programu Ramowego Horyzont Europa NCBR, podczas Dnia Informacyjnego LIFE 2022.

Nasi eksperci zajmujący się obszarami tematycznymi PR HR z klastra 5 (klimat, energia, transport)oraz klastra 6 (żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko) będą uczestniczyć w spotkaniach w trakcie tej popularnej konferencji organizowanej stacjonarnie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To wydarzenie na poziomie krajowym inauguruje już drugi nabór wniosków do Programu LIFE w perspektywie finansowej na lata 2021 – 2027.

Spotkanie z ekspertami Krajowego Punktu Kontaktowego do programu Horyzont Europa pozwoli na uzyskanie szerszej perspektywy na działania Unii Europejskiej w zakresie wspólnym dla obu programów, takich jak ochrona środowiska, przyrody i klimatu oraz transformacji energetycznej.

Program konferencji oraz link do rejestracji są dostępne na stronie organizatora.

Zapraszamy!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.