Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny Partnerstwa Global health EDCTP3 – 2 czerwca 2022

(Data i czas/Date & Time):
02/06/2022  15:30 - 17:00
(Miejsce/Location):
On-line

Wspólne przedsięwzięcie EDCTP3 w obszarze zdrowia (GH EDCTP3 JU) opiera się na pierwszym i drugim programie partnerstwa w zakresie badań klinicznych w Europie i krajach rozwijających się. To partnerstwo między UE a stowarzyszeniem EDCTP, którego członkami są kraje europejskich i afrykańskie.

Pierwszy Program Pracy partnerstwa EDCTP3 został właśnie opublikowany. Główny konkurs to HORIZON-JU-GH-EDCTP3-2022-01 zawierający trzy tematy dotyczące działań badawczych i innowacyjnych (RIA) oraz dwa tematy na działania koordynacyjne i wspierające (CSA). Budżet tego konkursu to 98,85 mln€.

2 czerwca 2022 w godz. 15:30-17:00 organizowany jest wirtualny Dzień Informacyjny, w ramach którego przedstawiony zostanie zakres tematyczny konkursów oraz zasady finansowania i uczestnictwa. Rejestracja nie jest wymagana. Więcej informacji i agenda spotkania tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.