Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień informacyjny oraz brokerage event partnerstwa ADRA i Komisji Europejskiej


ADRA, AI Data Robotics Association wraz z Komisją Europejską i siecią Krajowych Punktów Kontaktowych IDEAL-IST, serdecznie zapraszają do udziału w dniu informacyjnym i wydarzeniu brokerskim. Wydarzenie zaplanowane jest na 17 kwietnia 2024 r.

Wydarzenie to ma na celu poinformowanie potencjalnych wnioskodawców o nadchodzących możliwościach finansowania w ramach:

  • zmienionego programu pracy dla Klastra 4: Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna w programie Horyzont Europa na 2024 r.,
  • niedawno otwartego programu Cyfrowa Europa (Digital Europe Programme, DEP),
  • instrumentu EIC Accelerator programu Horyzont Europa.

Wydarzenie umożliwi uczestnikom nawiązanie kontaktów w celu określenia możliwej współpracy i przypadków biznesowych, ułatwi tworzenie konsorcjów do projektów w Horyzoncie Europa i DEP oraz pozwoli na zdobycie wiedzy o EIC Accelerator.

Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia 2024 r. w godz. 9:00-17:00 w Breydel Building w Brukseli. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracja dostępne są tutaj.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.