Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny i Warsztaty dot. wykorzystania narzędzia Hop On Facility (Horyzont Europa, Program Pracy WIDERA)

(Data i czas/Date & Time):
21/03/2024  10:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK WIDE_PARTIC

Szanowni Państwo!

Nadal nie udało się wygrać projektu Horyzont Europa? Są Państwo zainteresowani poznaniem zasad udziału w projektach RIA HE? A może chcielibyście dołączyć do już trwającego projektu badawczego w HE?

Krajkowy Punkt Kontaktowy zaprasza do udziału w Dniu Informacyjnym i Warsztatach dot. wykorzystania narzędzia Hop On Facility (Horyzont Europa, Program Pracy WIDERA, HORIZON-WIDERA-2023-ACCESS-06-01), które odbędą się 21 marca 2024 roku o godzinie 10:00 (online).

W czasie spotkania opowiemy o warunkach tego konkursu oraz o sposobach poszukiwania projektów należących do Filaru II oraz EIC Pathfinder, które mogą kwalifikować się do finansowania. Porozmawiamy również o wynikach poprzedniego konkursu. Uczestnicy tego wydarzenia poznają trzech koordynatorów polskich projektów, którzy z sukcesem wnioskowali o środki w ramach Hop On Facility. Udzielimy odpowiedzi na pytania uczestników!

Agenda spotkania.

Zapraszamy do udziału!

Rejestracja/Registration

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.