Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dzień Informacyjny i Warsztaty dot. projektów ERA Talents (HORIZON-WIDERA-2024-TALENTS-03) w ramach programu Horyzont Europa

(Data i czas/Date & Time):
22/04/2024  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
Spotkanie OnLine
(Organizator/Organizer):
KPK WIDE_PARTIC

Jakie mechanizmy finansowania w Horyzoncie Europa są dostępne, aby podwyższyć kompetencje kadry naukowej i zarządzającej badaniami w Państwa instytucji? Być może Państwa instytucja chciałaby efektywniej komercjalizować wyniki badań i wytworzyć pomost między laboratoriami naukowymi a sektorem prywatnym lub instytucjami publicznymi? Jak zachęcić pracowników do komercjalizacji wyników ich badań? A może chcieliby Państwo zwiększyć potencjał badawczo-rozwojowy swojej firmy poprzez umożliwienie pracownikom nawiązania kontaktu z jednostkami naukowymi a nie wiecie, jak to sfinansować? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania!

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza do udziału w Dniu Informacyjnym i Warsztatach dot. projektów  ERA Talents (Horyzont Europa, Program Pracy WIDERA, HORIZON-WIDERA-2024-TALENTS-03), które odbędą się 22 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00 (online).

W czasie spotkania opowiemy o warunkach tego konkursu i o tym, czym się różni od projektów ERA Chairs i ERA Fellowship, oraz MSCA Staff Exchange. Porozmawiamy również o wynikach poprzedniego konkursu. Uczestnicy tego wydarzenia poznają dwóch polskich prelegentów będących członkami konsorcjów, które z sukcesem wnioskowały o środki w ramach ERA Talents. Udzielimy odpowiedzi na pytania!

Agenda spotkania.

Zapraszamy do udziału!

Rejestracja/Registration

Bilet zwykły Ilość:

Aby zapisać się na to wydarzenie prosimy się Zalogować, jeśli nie masz jeszcze konta: Załóż konto.
Zakładanie konta / rejestracja - Pomoc.


In order to register for this event, please log in or if you don’t have your account please create the account.
Creating an account / registration - Help.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.