Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dyżur ekspertów Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna, w ramach kampanii “Regiony na Horyzoncie” z HPK Polska Północna follow-up

(Data i czas/Date & Time):
25/04/2024  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów, przedsiębiorców oraz inne osoby zainteresowane programem Horyzont Europa na dyżur ekspercki w ramach wydarzenia “Regiony na Horyzoncie” – Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna follow-up.

Dyżur ekspercki odbędzie się w dniu 25.04.2024 r. w godzinach 10.00-12.00 w formule hybrydowej – uczestnik sam zdecyduje, czy chce spotkać się na żywo w siedzibie HPK Polska Północna w Gdańsku, czy preferuje formę zdalną: telefonicznie lub online za pośrednictwem platformy Teams.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli:

  • poznać obowiązki, zadania i korzyści płynące z pełnienia roli eksperta KE,
  • dowiedzieć się o metodach pozyskiwania partnerów do konsorcjów projektowych,
  • pozyskać informacje czym jest platforma ,,Pomorski Horyzont’’.
Każda rozmowa będzie miała charakter indywidualnych konsultacji prowadzonych przez p. Renatę Downar-Zapolską, p. Edytę Fila-Lepper oraz p. Katarzynę Machulską, konsultantki Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna, działającego przy Politechnice Gdańskiej.
Dzięki finansowaniu HPK Polska Północna przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju udział w konsultacjach jest bezpłatny.
Formularz do zapisania się na wydarzenie znajduje się pod linkiem.
https://forms.pg.edu.pl/01HV1CD807M0PM3M6PR9P7TASJ
Po zarejestrowaniu się na konsultację, w terminie do 24.04.2024 r., otrzymają Państwo informację zwrotną z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do spotkania (w przypadku wybrania formy on-line konsultacji).
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.