Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Dobry wniosek do HEU: doskonałość naukowo-techniczna jest ważna, ale nie zapominaj o innych aspektach

(Data i czas/Date & Time):
21/04/2021  10:00 - 12:30
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
You Tube
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

Komisja Europejska organizuje otwartą sesję informacyjną on-line pod hasłem „A successful proposal for Horizon Europe: Scientific-technical excellence is key, but don’t forget the other aspects”. Wydarzenie, które odbędzie się 21 kwietnia 2021, adresowane jest do wszystkich zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

 

Ta sesja będzie uzupełnieniem webinarium na temat „Jak przygotować udany wniosek”, które odbyło się 24 marca 2021 r. Skoncentruje się na szerszych aspektach, które uczestnicy muszą wziąć pod uwagę podczas przygotowywania wniosków projektowych, takich jak otwarta nauka, wymiar płci lub aspekty związane z rozpowszechnianiem, wykorzystywaniem i komunikacją projektu.

Webinarium odbędzie się za pośrednictwem serwisu YouTube od godz. 10:00 (CET). Pytania będzie można zadawać za pomocą Slido.

Agenda oraz rejestracja są dostępne TUTAJ.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.