Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Discovering AMI2030 – The European Advanced Materials Initiative

(Data i czas/Date & Time):
16/12/2022  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line
Sala:
on-line

Projekt NCP4Industry, obejmujący sieć Krajowych Punktów Kontaktowych Horyzontu Europa w ramach obszaru Przemysłu Klastra 4, zaprasza na wydarzenie „Discovering AMI2030 – The European Advanced Materials Initiative”, które odbędzie się 16 grudnia od godz. 10:00 (CET).

Ami2030 to inicjatywa, która chce zaproponować nową wizję zaawansowanych materiałów, aby Europa pozostała konkurencyjna. W tym celu konieczne jest opracowanie systemowego podejścia do innowacyjnych, zaawansowanych materiałów, aby sprostać potrzebom obywateli, oferować szybsze, skalowalne i skuteczniejsze rozwiązania, będące odpowiedzią na coraz to nowe wyzwania i oczekiwania europejskiego społeczeństwa, gospodarki i środowiska.

Inicjatywa narodziła się w celu przyspieszenia rozwoju zrównoważonych, zaawansowanych materiałów, jako podstawy zielonej i cyfrowej transformacji oraz źródła dobrobytu i suwerenności w Europie.

Inicjatywa Advanced Materials 2030 proponuje nowe podejście, poprzez otwarte i integracyjne forum w celu koordynowania i maksymalizacji wpływu wspólnych działań i projektów, poprzez zaangażowanie wszystkich interesariuszy ekosystemów zaawansowanych materiałów w Europie. Każda europejska organizacja, której działalność ma istotne znaczenie dla rozwoju, produkcji i wykorzystania zaawansowanych materiałów, zaangażowana w zrównoważony rozwój, może w każdej chwili przystąpić do Inicjatywy

Wydarzenie „Discovering AMI2030 – The European Advanced Materials Initiative” jest organizowane i promowane w ramach działań projektu NCP4industry, mających na celu zwiększenie świadomości i dzielenie się wiedzą.

Więcej informacji i program wydarzenia 16 grudnia: https://ncp4industry.eu/events/discovering-ami2030-the-european-advanced-materials-initiative/

Rejestracja na wydarzenie: https://forms.office.com/r/L7Vs9aP1AD

Informacje o najnowszych wydarzeniach i aktualnościach dotyczących Klastra 4 w obszarze przemysłu, dostępne są na naszej stronie internetowej (https://ncp4industry.eu/ )!

Do zobaczenia na „Discovering  AMI2030”!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.