Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Część IMPACT we wniosku projektowym. Jak poprawnie ją przygotować?

(Data i czas/Date & Time):
26/04/2023  12:00 - 13:00
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Inny, HPK Polska Wschodnia

Konkursy w Programie Horyzont Europa dają możliwości finansowania prac badawczo-rozwojowych. Konkurencja jest jednak duża stąd konieczność bardzo starannego przygotowania wniosku o dofinansowanie. Komisja Europejska ma określone wymagania, które opisane są w dokumentach konkursowych. Cechą wspólną wszystkich wniosków powinien być przełomowy, innowacyjny pomysł oraz dobrze dobrane konsorcjum. Jednym z ważnych elementów wniosku jest oddziaływanie rezultatów projektu – czyli tzw. „Impact”. W tej części należy wykazać jakiemu wyzwaniu ma sprostać nasz projekt, dla kogo ta kwestia będzie miała znaczenie, a także jak skutki projektu będą oddziaływać na rynek, środowisko czy społeczeństwo.
Kwestie te będą przedmiotem bezpłatnego szkolenia online.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i pracowników działów badawczo-rozwojowych firm tworzących i wdrażających nowe technologie, przedsiębiorców a także przedstawicieli innych instytucji zainteresowanych udziałem w programie Horyzont Europa.

Rejestracja na spotkanie

Wydarzenie odbędzie się z wykorzystaniem internetowej platformy Webex Meetings – nie ma konieczności instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy standardowa przeglądarka internetowa.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów otrzymają Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Prosimy o zachowanie tych informacji, ich akceptację i ewentualnie umieszczenie w kalendarzu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa wyżej będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udzielają:

  • p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
  • p. Michał Marszałowicz, e-mail: m.marszalowicz@ipan.lublin.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.