Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Circular economy for biodiversity: Unlocking the green potential

(Data i czas/Date & Time):
05/06/2023  12:00 - 17:30
(Miejsce/Location):
Biuro NCBR w Brukseli
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Biuro NCBR w Brukseli wspólnie z partnerami z biur wspierających współpracę B+I z Litwy, Słowenii, Cypru oraz Węgier serdecznie zaprasza na wydarzenie matchmakingoweCircular economy for biodiversity: Unlocking the green potential” poświęcone Klastrowi 6 „Żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowiskoProgramu Horyzont Europa, które odbędzie się 5 czerwca 2023 r. w godzinach 12.00 – 17.30 w Brukseli.

 

Celem spotkania, organizowanego w ramach Europejskiego Zielonego Tygodnia, jest bliższe zapoznanie się z wybranymi konkursami i kluczowymi inicjatywami związanymi z Klastrem 6, jak i wzmocnienie współpracy poprzez budowanie konsorcjów projektowych i realizację wspólnych przedsięwzięć.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jest to doskonała okazja dla potencjalnych koordynatorów do zaprezentowania swoich pomysłów badawczych/projektowych oraz pozyskania partnerów do konsorcjum, jak i dla podmiotów zainteresowanych dołączeniem do projektów.

Rejestracja na wydarzenie (do 26 maja br.) odbywa się poprzez dedykowany formularz. Wydarzenie w języku angielskim, odbędzie się w siedzibie Biura NCBR: Rue Belliard 40. Z uwagi na charakter wydarzenia, nie przewiduje się możliwości udziału on-line.

Agenda w załączeniu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.