Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Big Science Partner & Industry Day


Narodowe Centrum Badań Jądrowych oraz Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie zapraszają do udziału w spotkaniu Big Science Partner & Industry Day, które odbędzie się w piątek, 12 stycznia 2024r, w godz. 09:00-16:00, w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie.

Tematem przewodnim będzie przedstawienie sektora Big Science polskim przedsiębiorcom. Podczas spotkania wystąpią przedstawiciele dużych europejskich infrastruktur badawczych (tzw. Big Science), którzy przybliżą nam zasady działalności tych infrastruktur a także możliwości podjęcia współpracy z przedsiębiorcami pochodzącymi z krajów członkowskich. Planujemy ponadto wystąpienia przedstawicieli przedsiębiorstw, które podzielą się swoim doświadczeniem w realizacji dostaw do infrastruktur badawczych. Zorganizujemy również spotkania B2B, na które można zapisać się podczas rejestracji.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację poprzez formularz: https://indico.ifj.edu.pl/event/1148/registrations/101

w terminie do piątku, 5 stycznia 2024r.

W razie pytań można się kontaktować z:

Sylwia Wójtowicz ,Industry Liaison Officer CERN / F4E ,Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Tel.: +48 22 273 22 30 , E-mail: sylwia.wojtowicz@ncbj.gov.pl

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.