Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Audyt projektu finansowanego z Programu Ramowego Horyzont 2020

(Data i czas/Date & Time):
02/12/2021  09:00 - 11:00
(Miejsce/Location):
On-line

Serdecznie zapraszamy wszystkie podmioty realizujące projekty w ramach Programu Ramowego UE w zakresie badań naukowych i innowacji – Horyzont 2020. Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia 2021 r. w godz. 9:00 – 11:00.

Przeprowadzanie audytu zewnętrznego projektu finansowanego ze środków UE jest nieodłączną częścią systemu wdrażania funduszy unijnych. Audyt stanowi niezależną ocenę projektu, natomiast jego przedmiot podyktowany jest zasadami programu, w ramach którego pozyskano wsparcie na realizację grantu.

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo o możliwych kontrolach i audytach, jakie mogą mieć miejsce w projekcie Programu Ramowego UE w zakresie badań naukowych i innowacji – Horyzont 2020, o tym jak przebiega cały proces audytowy przeprowadzany przez zewnętrzny podmiot na zlecenie Komisji Europejskiej (w tym z poziomu Portalu Funding and Tenders) oraz jakie dokumenty należy gromadzić na etapie realizacji projektu, aby płynnie i sprawnie przejść audyt.

Webinar poprowadzi p. Angelika Łysiak, kierownik Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, mająca wieloletnie doświadczenie w nadzorze nad projektami finansowanymi w ramach Programów Ramowych UE w zakresie badań naukowych i innowacji.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat webinaru udziela p. Angelika Łysiak, e-mail: Angelika.Lysiak@zut.edu.pl, tel. 91 449 47 23.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.