Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Aktywny naukowiec = mobilny naukowiec. Granty Postdoctoral Fellowships szansą na rozwój kariery naukowej

(Data i czas/Date & Time):
08/06/2021  10:00 - 12:00
(Miejsce/Location):
On-line

Zapraszamy naukowców planujących rozwinąć swoją karierę naukową i chcących zdobyć międzynarodowe doświadczenie na szkolenie dotyczące indywidualnych grantów Postdoctoral Fellowships. Wydarzenie odbędzie 8 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00 i będzie miało charakter on-line.

W nowym Programie Ramowym UE Horyzont Europa ponownie zachęca się naukowców do podnoszenia kompetencji naukowych dzięki mobilności. Nie ulega wątpliwości, że zagraniczne granty dynamicznie rozwijają karierę każdego badacza, a wyjazd może stać się doskonałym sposobem na podniesienie kwalifikacji.

Nowy Program Ramowy UE to również nowe podejście do znanych już rodzajów grantów mieszczących się z Działaniach Marii Skłodowskiej-Curie. Zmiany rozpoczynają się już na poziomie nazewnictwa: Individual Fellowships w nowej nomenklaturze PR Horyzont Europa przyjął postać Postdoctoral Fellowships, co sugeruje, że jest to działanie skierowane do naukowców z tytułem doktora.

O zmianach, nowych zasadach i szerokich możliwościach dla naukowca opowiemy Państwu na szkoleniu, które poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Anna Przybysz. Gościem wydarzenia będzie p. dr Anna Bąkowska z Instytutu Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej z Uniwersytetu Warszawskiego doświadczona ekspertka Komisji Europejskiej oceniająca wnioski stypendialne w poprzednim Programie Ramowym UE Horyzont 2020.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Anna Przybysz, e-mail: Anna.Przybysz@zut.edu.pl , tel. 91 449 41 53.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.