Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Akademia ERC – IV edycja – szkolenia i spotkania

(Data i czas/Date & Time):
13/06/2024
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
HPK Polska Południowo-Wschodnia

„Akademia ERC – IV edycja” – rekrutacja ruszyła!

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia zaprasza przedstawicieli wszystkich dziedzin nauki do udziału w kompleksowym programie wsparcia dla badaczek i badaczy planujących ubieganie się o finansowanie przełomowych badań w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

 

Jeżeli prowadzisz innowacyjne badania, które niejednokrotnie wychodzą poza trendy naukowe i masz pionierski pomysł na projekt w dowolnej dziedzinie nauki, to zapisz się do „Akademii ERC”.

To już czwarta edycja programu, w ramach którego bezpłatnie wspieramy badaczki i badaczy zainteresowanych aplikowaniem w konkursach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). ERC finansuje 5-letnie projekty, które wnoszą znaczące i przełomowe odkrycia do świata nauki.

„Akademia ERC” to kompleksowy program szkoleń z zakresu zasad konkursów ERC, konstruowania budżetu, struktury wniosku oraz procesu oceny. Jednak to nie tylko wiedza teoretyczna – kurs  wzbogacony jest praktycznymi „case study” prosto od laureatów ERC i ekspertów, którzy posiadają doświadczenie w  ocenie tego typu grantów.

Dołącz do „Akademii ERC”, spotkaj się z laureatami grantów i posłuchaj o ciekawych badaniach, które zdobyły finansowanie.  Dowiedz się, jak przekonać ekspertów do swojego pomysłu badawczego i jak wyróżnić się z grona najlepszych naukowców. Przystępując do naszej inicjatywy uzyskasz wiele cennych rad, które pomogą udoskonalić Twoją aplikację o grant ERC.

Szczegóły Akademii: https://www.gov.pl/web/hpkppw/akademia-erc—iv-edycja

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.