Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

AI, Data & Robotics – poznaj partnera do konsorcjum

(Data i czas/Date & Time):
11/07/2022  10:30 - 13:30
(Miejsce/Location):
On-line

AI, Data & Robotics Consortia Building – poznaj potencjalnych partnerów do konsorcjum w programie Horyzont Europa

Innovate UK KTN Global Alliance we współpracy z Foreign, Commonwealth Development Office (FCDO) i UK Science & Innovation Network (UK SIN) oraz AI, Data and Robotics Partnership z przyjemnością zaprasza potencjalnych kandydatów do programu Horizon Europe na wydarzenie online które odbędzie się w dniu 11 lipca.

Wydarzenie to będzie koncentrować się na prezentowaniu pomysłów na projekty i wspieraniu budowania partnerstw na rzecz europejskiej współpracy w zakresie badań naukowych i innowacji oraz nawiązywania kontaktów w ramach programu Horyzont Europa. Wydarzenie to skupi się na tematach w ramach klastra 4 i jest odpowiednie dla każdego, kto jest zainteresowany jednym z następujących tematów obejmujących obszar AI & Robotics w programie pracy na 2022 r.:

Głównym celem wydarzeń będzie udzielanie praktycznych porad oraz pojawi się możliwość zaprezentowania prezentacji na temat swojego pomysłu na projekt. W trakcie spotkania będzie możliwość rozmowy z prezenterami i innymi delegatami w małych grupach lub na spotkaniach indywidualnych, a także z przedstawicielami Krajowego Punktu Kontaktowego w razie pytań dotyczących oferty KPK.

Rejestracja, agenda oraz dodatkowe informacje znajdują się w poniższym linku:

https://ktn-uk.org/events/horizon-europe-ai-robotics-consortia-building-event/

Zapraszamy do udziału!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.