Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

“A soil deal for Europe – mission possible in the Baltic Sea Region” Webinar

(Data i czas/Date & Time):
15/06/2022  09:30 - 11:30
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Biuro NCBR w Brukseli/BSP

Biuro NCBR w Brukseli | BSP oraz brukselskie biura Estonii, Litwy i Łotwy, wspierające współpracę B+R, serdecznie zapraszają na cykl webinariów pt.: “A soil deal for Europe – mission possible in the Baltic Sea Region”.

Pierwsze wydarzenie, poświęcone unijnym oraz krajowym działaniom na rzecz Misji Zdrowa Gleba i Żywność odbędzie się w środę 15 czerwca 2022 r. w godz. 9:30 – 11:30. Drugie, dedykowane zaangażowaniu organizacji społeczeństwa obywatelskiego oraz sektora prywatnego, w środę 29 czerwca w godz. 9:30 – 11:30.

W trakcie wydarzeń, eksperci z Komisji Europejskiej, estońskich, łotewskich, litewskich i polskich ministerstw ds. rolnictwa, instytutów badawczych zajmujących się badaniami gleby, start-upów i organizacji pozarządowych zaprezentują obecne działania, dobre praktyki oraz projekty realizowane m.in. w ramach programu Horyzont Europa, które wspierają realizację Misji Zdrowa Gleba i Żywność w krajach regionu Morza Bałtyckiego.

Oba spotkania odbędą się za pośrednictwem platformy ZOOM.

Wydarzenia w całości odbędą się w języku angielskim.

Agendy wydarzeń dostępne: tutaj.

Rejestracja dostępna: tutaj

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.