Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

9 edycja “EU Brokerage Event on KET” in Horizon Europe – szansą na znalezienie partnera do projektu


Francusko-niemiecka Sieć Krajowych Punktów Kontaktowych (NCP) i Enterprise Europe Network (EEN) Grand E-Nov+ i IMG Rheinland-Pfalz, współorganizują jedno z trzech głównych wydarzeń na poziomie europejskim, poświęconych kluczowym technologiom prorozwojowym dla przemysłu w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa.

  1. edycja tego wydarzenia poświęcona będzie nadchodzącym konkursom w tej tematyce na lata 2023-2024 i odbędzie się 10 listopada w Strasburgu we Francji.

Tematyka wydarzenia obejmować będzie następujące zagadnienia :

Filar 2 w Horyzoncie Europa :

Klaster 4 (Produkcja, , Budownictwo, Stal, Gospodarka o obiegu zamkniętym i surowce,               Materiały, Cyfrowe, AI, Dane, Robotyka, Fotonika i technologie kwantowe, Przestrzeń        kosmiczna, systemy komunikacyjne, półprzewodniki, …)

Klaster 5 (Baterie)

EIT (Europejski Instytut Technologii) – KIC (Mobilność Miejska, Produkcja, Surowce)

EIC (Europejska Rada ds. Innowacji)

Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować własne koncepcje projektowe oraz spotkać się z przedstawicielami firm/MŚP, uczelni i organizacji badawczych w celu wymiany pomysłów podczas wcześniej ustalonych spotkań mających na celu utorowanie drogi dla przyszłej współpracy w ramach i projektów europejskich na kolejny okres 2023-2024.

  • Stwórz znaczący i silny profil, który zwiększy Twoją widoczność dla innych na tej platformie. (nie zapomnij o informacjach: kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym partnerom i z kim chcesz się spotkać).
  • Twój profil będzie aktywny i widoczny nawet po wydarzeniu.
  • Po walidacji Twojego profilu otrzymasz ostateczne potwierdzenie.
  • Przeglądaj opublikowane profile uczestników i wysyłaj zaproszenia na spotkania do tych, z którymi chcesz się spotkać, motywując swój wybór.
  • Zaakceptowane wezwania na spotkania zostaną zaplanowane automatycznie.
  • Spotkania on-line można również zaplanować po 10 listopada 2022 r. przez okres 2 tygodni.
  • Do 2 listopada przygotuj krótką 2-3 minutową prezentacje pokazującą swój pomysł na projekt lub wiedzę specjalistyczną swojej jednostki.

Proszę skorzystać z dostarczonego szablonu, który można przesłać na adres i.gouriou@grandenov.plus

Udział jest bezpłatny, ale rejestracja jest obowiązkowa, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona.

Więcej informacji:

https://kets2022.b2match.io/page-4961

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.