Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

2023 EU AGRIResearch conference

(Data i czas/Date & Time):
31/05/2023 08:00 - 02/06/2023 18:30
(Miejsce/Location):
The Square

Uprzejmie informujemy, że w dniach 31 maja i 1 czerwca 2023 r. w Brukseli odbędzie się doroczna konferencja  2023 EU AGRIResearch conference.

Wydarzenie to będzie okazją do nawiązania kontaktów z szerokim gronem interesariuszy oraz do zapoznania się z najnowszymi wynikami prac badawczo-innowacyjnych, mających na celu transformację europejskiego rolnictwa i obszarów wiejskich w stronę zrównoważonego rozwoju.

Spostrzeżenia uczestników konferencji przyczynią się także do kształtowania przyszłych programów w zakresie badań i innowacji związanych z rolnictwem, leśnictwem i rozwojem obszarów wiejskich. W trakcie konferencji możliwy będzie udział m.in. w networkingu związanym z otwartymi konkursami w ramach misji A Soil Deal for Europe.

Ponadto, 2 czerwca 2023 organizowane są wizyty terenowe, prezentujące innowacje i współtworzenie (co-creation) wiedzy w praktyce. Zainteresowanie udziałem w wizytach można zgłosić poprzez  formularz rejestracyjny.

Rejestracja możliwa jest do 1 maja br.

Rejestracja

Szczegółowy program konferencji znajduje się pod adresem: program

Sesje plenarne transmitowane będą na żywo.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zachęcamy do rozpowszechniania informacji o konferencji wśród Państwa współpracowników tak, aby dotarła ona do jak najszerszego grona osób potencjalnie zainteresowanych udziałem w wydarzeniu.  

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.