Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

13th SESAR Innovation Days 2023

(Data i czas/Date & Time):
27/11/2023 09:00 - 30/11/2023 17:00
(Miejsce/Location):
Faculty of Engineering, University of Seville

W dniach 27-30 listopada 2023 r. w Sewilli (Hiszpania) odbędą się Dni Innowacji SESAR 2023.

SESAR Innovation Days (SIDs) to główne narzędzie partnerstwa instytucjonalnego SESAR JU do dzielenia się postępami i rozpowszechniania wyników badań eksploracyjnych, przemysłowych czy demonstracji rozwiązań w zakresie ATM. Organizowane od 2011 r. dni innowacji stały się przełomowym wydarzeniem w kalendarzu europejskich badań lotniczych.

Podczas wydarzenia odbędzie się wystawa oraz kilka innych wydarzeń networkingowych, w trakcie których będzie można nawiązać kontakty oraz zapoznać się ciekawymi projektami realizowanymi w tej dziedzinie. Prezentacji badań/osiągnięć w obszarach zarządzania ruchem lotniczym (ATM/UTM) w zakresie m.in. zaawansowanej służby ruchu lotniczego, operacji lotniczych, zarządzanie i projektowanie przestrzeni powietrznej, automatyki i robotyki, ekonomiki lotnictwa i modelu biznesowego i innych można dokonać przez nadesłanie artykułu lub plakatu, eksponatu na wystawę poprzez przesłanie oferty ze szczegółowym opisem tematyki za pomocą formularza internetowego.

Termin nadsyłania artykułów i plakatów/eksponatów do 6 października 2023 r.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na SESAR Innovation Days 2023

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.