Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

10 edycja konferencji FISA 2022 & EURADWASTE’22 w obszarze Euratom

(Data i czas/Date & Time):
30/05/2022 - 03/06/2022
(Miejsce/Location):
On-line
(Organizator/Organizer):
Komisja Europejska

Wszystkich naukowców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli innych organizacji zainteresowanych tematyką Euratom (w szczególności zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa reaktorów oraz gospodarki opadami promieniotwórczymi) zapraszamy do rejestracji na kolejną edycję konferencji  FISA 2022 & EURADWASTE’22. Konferencja odbywać się będzie w dniach 30 maja – 3 czerwca 2022 roku, w Lyon we Francji.

https://lnkd.in/d2wPYUqJ

Cele konferencji to:

Umożliwienie udziału w dyskusjach na temat stanu prac badawczo-rozwojowych oraz kluczowych wyzwań podejmowanych na poziomie krajowym, europejskim i międzynarodowym oraz perspektyw na przyszłość.

Udostępnienie aktualnych informacji o rezultatach około 80 projektów zrealizowanych od poprzedniej edycji konferencji, która miała miejsce  w 2019 r.

Ułatwienie nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany doświadczeń w ramach dedykowanych sesji równoległych i plakatowych, wystaw, wywiadów biznesowych i wywiadów z naukowcami młodego pokolenia.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji: https://new.sfen.org/evenement/fisa-2022-euradwaste-22/pre-registration/

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.