Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów JavaScript - działanie strony jest mocno ograniczone.

Wiosenna edycja szkolenia dla menadżerów projektów badawczych V4 Training

  • Opublikowano: 25 lutego 2021
  • Autor: redakcja

Biuro PolSCA wraz z Grupą V4 zapraszają na wiosenną edycję szkolenia dla menedżerów europejskich projektów badawczych. Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19, odbędzie się ono w formacie online w dniach 26-28 kwietnia 2021 r. Zgłoszenia należy przesyłać do 9 marca br.

V4 Training to wydarzenie przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy na co dzień zajmują się projektami finansowanymi z funduszy europejskich, przede wszystkim w ramach programów ramowych ds. badań i innowacji. Szkolenie ma na celu poszerzenie wiedzy i wzbogacenie kompetencji personelu wspierającego badania, tj. kierowników i członków biur wsparcia projektów. Szkolenie w obecnej formie nie jest kierowane do indywidualnych badaczy.

Językiem szkolenia jest angielski, a tematyka koncentruje się wokół najważniejszych zagadnień dotyczących nowego programu ramowego ds. badań i innowacji – Horyzont Europa. Wykłady oraz warsztaty prowadzone będą przez specjalistów m.in. z Komisji Europejskiej oraz europejskich instytucji działających w Brukseli na rzecz badań naukowych i innowacji. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli też okazję zaprezentować siebie i swoją instytucję, a także podzielić się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia są przyjmowane do wtorku 9 marca 2021 r. do końca dnia.

Więcej informacji o samym szkoleniu oraz procesie naboru dostępnych jest na stronie Biura PolSCA.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.